O NÁS

 

KDO JSME

jsme výrobní firma zaměřená na malé monolitní SK nástroje pro přesné obrábění. Nástroje pod značkou MaVin-nástroje s.r.o. vyrábíme od roku 2004 . Zakládáme si na spolehlivosti, technologické úrovni a odbornosti v daném segmentu. Snažíme se vždy na základě přímé komunikace navrhnout a dodat nástroj, který představuje optimální řešení pro zadanou operaci. Naším hlavním cílem je vytvářet s našimi zákazníky pevné vztahy, protože jen dlouhodobá spolupráce přináší ta nejlepší řešení .

    Víme, že certifikace ani nejnovější technologie nezaručí vysokou úroveň firmy, a proto klademe důraz na odbornost lidí, kteří ji spoluutvářejí. Důkazem dodržování naší politiky, která je stejná od založení firmy v roce 2004, je to, že stejně tak dlouho jsou s námi i naši první zákazníci. Děkujeme !!!

 

NAŠI ZÁKAZNÍCI

jsou nejčastěji strojírenské firmy zabývající se přesným obráběním ocelových, nerezových, mosazných, duralových a plastových dílců. Jedná se o výrobní společnosti se zaměřením na automotiv, elektroprůmysl, přístroje pro zdravotnictví, hodinářskou výrobu, atd. V současné době máme v Česku, Slovensku, Německu a Francii přes devadesát stálých zákazníků. Oni jsou naší motivací, určují naši kvalitu a měří naši úspěšnost.

 

HISTORIE

Společnost MaVin-nástroje s.r.o. byla založena v roce 2004 a je stále rozvíjející se firmou.

 

PODĚKOVÁNÍ

Mach Josef - Nový Hrádek

Vospálek Miroslav - Nové město nad Metují

Štěpán Jiří - Nové Město nad Metují

Doležal Václav - Nové Město nad Metují

Roland Waldvogel - Lenzkirch

Alan Golding - Lenzkirch

Luděk Petruželka - Nové Město nad Metují

VÝROBA

PROVOZOVNA:
MaVin - nástroje s.r.o.
Vodárenská 573
CZ - 517 01 Solnice
ADRESA FIRMY:
MaVin-nástroje s.r.o.
K Javůrku 317
549 22 Nový Hrádek
mapa MaVin
 
KONTAKTY:
TEL:
FAX:
+420 494 596 037
+420 494 596 036

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

OSTATNÍ:
ICO:
DIC:
 
26012511
CZ26012511